logan-wolverine-hugh-jackman-deadpool-ryan-reynolds

دلیل تردید هیو جکمن درمورد فیلم مشترک ددپول و ولورین

ماه پیش اخباری حاکی از بازی رایان رینلدز در نقش ددپول برای به نمایش درآمدن در یکی از سکانس های Logan، فیلم جدید ولورین، منتشر شد که سر و صدای بسیاری کرد. این فیلم که ماه مارچ اکران خواهد شد گویا آخرین حضور هیو جکمن در نقش این میوتنت عصبی کانادایی بوده و تا حد زیادی تحت تاثیر سری کمیک های Old Man Logan (اثر فرنک میلر و استیو مک نیون) میباشد. طرفداران از احتمال اینکه مزدور حراف ما قرار است در سکانسی (که احتمالا هم سکانس پس از تیتراژ پایانی باشد) کنار ولورین قرار گرفته و این دو شخصیت محبوب دنیای اکس-من را کنار هم – آن هم با درجه سنی R – ببینند بسیار هیجان زده شدند. متاسفانه این شایعات به سرعت توسط کارگردان فیلم، جیمز منگولد و خود رینلدز تکذیب شدند.

به هر روی، شایعات مذکور سر و صدای زیادی به پا کرده و مخصوصا با توجه به ابراز علاقه اخیر رینلدز به این امر، بسیاری احتمال اینکه در آینده ولورین و ددپول را کار یکدیگر ببیند زیاد میدانند. حالا هم هیو جکمن در این مورد ابراز نظری کرده که به نظر میرسد نسبت به رینلدز کمی مردد است.

Variety در مصاحبه ای که اخیرا با رینلدز داشته، بخش کوچکی از سخنان بازیگر ولورین را هم با این مضمون که چرا علاقه زیادی به انجام پروژه ای مشترک ندارد اضافه کرده و ظاهرا موضوع بخاطر زمان نامناسب این کار است.

“من در این مورد مرددم اما دلیلش اینه که کاملا درک میکنم که چه ترکیب بی نقصی میتونه باشه. اما زمان انجام این کار میتونه الان اشتباه باشه.”

logan-hugh-jackman-images

رینلدز دوباره در همان مطلب گفته که باز هم دلش میخواهد نظر جکمن را عوض کند و امیدوار است درخواست طرفداران وی را راضی کند تا یک بار دیگر هم که شده چنگال هایش را تیز کند. رینلدز که پیش از این هم توانست بالاخره به کمک درخواست بیساری از طرفداران آن Deadpoolـی که میخواست را بسازد به خوبی میداند که آنها هم از قدرت زیادی برخوردار هستند. “همش دست طرفداراست. حاضرم از ارتباطم باهاشون نهایت استفاده رو ببرم تا هیو راضی بشه یه فیلم دیگه هم بازی کنه.”

حال که همه چیز آماده شده جکمن امسال با سری فیلم های اکس-من وداع کند، میتوان تردیدش را برای بازی در کنار رینلدز درک کرد. البته اگر مشکل فقط زمان مناسب عملی کردن این کار است، حل شدنیست. این امر که جکمن میگوید همکاری شان میتواند “ترکیب بی نقصی” باشد امیدوارکننده است؛ هم چنین با توجه به حد شکنی های Deadpool و Logan در زمینه خشونت فیلم های کمیک بوکی، تصور یکی شدنشان هم فوق العاده است. البته هنوز این را هم نمیدانیم که Logan کجای خط زمانی پیچیده این سری فیلم ها جای خواهد گرفت – ممکن است آینده ای در جهانی دیگر باشد (و یا حتی آینده ای دور) – که در این صورت میتوان به بازگشت ولورینی جوان تر برای همکاری با ددپول امیدوار بود.

این احتمال هم وجود دارد که جکمن اصلا نخواهد – حتی برای چنین عنوانی – به این سری فیلم ها بازگردد. قابل درک است اگر بخواهد پس از تقریبا یست سال ایفای نقش این شخصیت دیگر به سراغ پروژه های متفاوتی برود. سن وی هم مشکل بزرگ دیگریست چرا که ولورین نسبت به انسان معمولی با روند بسیار کندتری پیر میشود و البته شایان ذکر است که جکمن هنوز هم در وضعیت فوق العاده ای قرار دارد اما امکان ندارد بتوان تاابد او را در فیلم ها جوان نگه داشت (مگر به کمک CGI گران قیمت). Logan بهترین داستان به منظور خداحافظی جکمن با این سری است و بازگشتش برای فیلمی با درجه سنی R به همراه ددپول مسلما نمیتواند به این اندازه تاثیرگذار باشد.

فعلا باید منتظر همان Logan و البته Deadpool 2 بمانیم و ببینیم که رایان رینلدز خواهد توانست هیو جکمن را راضی کند یا خیر.

منبع: Variety