thor-ragnarok-chris-hemsworth-taika-waititi

اولین نگاه رسمی به Thor: Ragnarok

thor-ragnarok-logo-characters

ثور همیشه یکی از شخصیت های مورد علاقه دوست داران مارول بوده و حالا که قرار است برای سومین بار در فیلمی اختصاصی این بار با نام Thor: Ragnarok به سینماها بازگردد، انتظارات بسیار است. مسلما باز هم نقش این شخصیت را کریس همسورث ایفا میکند و فیلم نامه هم به دستکریستوفر یوست، کرگ کایل و استفنی فالسم نوشته شده و بر صندلی کارگردانی تایکا وایتیتی را شاهد هستیم.

بااینکه طی چند ماه گذشته کم و بیش اطلاعاتی از Ragnarok به بیرون درز میکرد اما تا همین ماه پیش داستان رسمی آن منتشر نشده بود. هم اکنون اولین تصویر رسمی از پشت صحنه فیلم منتشر شده که در پایین مشاهده میکنید.

در تصویر میبینیم که همسورث دارد با وایتیتی درمورد مسیری در یکی از سکانس های نامعلوم Ragnarok صحبت میکند و چیز دیگری هم نمیتوان فهمید. داستانی که پیشتر توسط مارول منتشر شده بود به شرح زیر است:

“ثور در Thor: Ragnarok ساخته مارول استودیوز، در آن سوی دنیا زندانی شده و باید بدون پتک قدرتمندش در سریعترین زمان ممکن خود را به آزگارد رسانده تا جلوی وقوع Ragnarok – نابودی سرزمینش و هرآنچه که در آزاگارد هست – به دست هلا را بگیرد. اما نخست باید از مبارزه ای گلادیاتوری که وی را درمقابل هم رزم سابقش در انتقامجویان، هالک شگفت انگیز، قرار میدهد جان سالم به در ببرد.”

“Thor: Ragnarok توسط تایکا وایتیتی کارگردانی شده و کریس همسورث و تام هیدلستن برای ایفای نقوش ثور و لوکی بازمیگردند. دیگر بازیگران این عنوان کیت بلنشت، ایدریس البا، جف گلدبلام، تسا تامپسن، کارل اربن، مارک روفالو و آنتونی هاپکینز میباشند.”

thor-ragnarok-chris-hemsworth-taika-waititi

منبع: Marvel Studios