سرخط ویژه

دومین تریلر جاستیس لیگ بهار 2017 می آید؟

justice-league-movie-wallpaper

پس از بازخورد های منفی نسبت به Batman V Superman: Dawn of Justice و منفی تر به Suicide Squad طرفداران به دو دسته تقسیم شده و هرکدام به چشمی متفاوت آینده دنیای سینمایی دی سی را پیش بینی میکنند. بسیاری هم چنان اما در انتظار Justice League نشسته اند و بااینکه هنوز چیز زیادی از فیلم منتشر نشده، نشانه جالبیست.

وارنر بروز اولین تریلر Justice League را تابستان گذشته در کامیک-کان سن دیگو – یعنی بیشتر از یک سال پیش از تاریخ اکران فیلم – منتشر کرد. هم اکنون هم شایعاتی به گوش میرسد که احتمال انتشار دومین تریلر در بهار پیش رو وجود دارد.

سرچشمه این شایعه جدید از اکانت توییتر شخصی امبرتو گونزالس میباشد؛ کسی که تا مدت ها با نام مستعار “El Mayimbe” در وبسایت Latino Review مینوشت و حالا هم مدتی است به استخدام The Wrap درآمده. گونزالس که در کل هم بخاطر پیش بینی و اعلام زودهنگام اخبار مربوط به عناوین ابرقهرمانی میان طرفداران به شهرت رسیده است در پاسخ به یکی از فالوئر های توییترش که درمورد شایعات تریلر جدید Justice League پرسیده بود گفت شنیده است که باید در بهار منتظرش بود.

mantegh1

اطلاعات گونزالس اگر درست باشد با دیگر برنامه ریزی ها برای این فیلم بزرگ ابرقهرمانی هم مطابقت دارد. Justice League قرار است بتمن، واندر وومن، فلش، سایبورگ، آکوامن و (درانتها) سوپرمن را برای مبارزه با استپنولف کنار هم جمع کند. فیلم قرار است ماه نوامبر اکران شود و انتشار اولین تریلر “کامل” (تریلر منتشر شده در سن دیگو تنها شامل سکانس های محدودی میشد) در بهار روشی متداول میان استودیوهای هالیوودی برای چنین عناوینی است.

همچنین در توییت ذکر شده که فیلم حضور بسیار پررنگی در کامیک-کان خواهد داشت — بدون شک مانند پارسال کامل ترین و سریع ترین گزارشات را از این همایش بزرگ خواهیم داشت — و احتمالا وارنر بروز یک تریلر دیگر و اخباری درمورد فیلم را منتشر میکند؛ هنوز داستان کلی فیلم به جز شخصیت های حاضر و مبارزه آنها با متجاوزان فضایی مشخص نشده است. یکی از مهم ترین سوالات بی پاسخ هم این است که دقیقا پس از کشته شدن به دست دومزدی در Batman V superman: Dawn of Justice چه بلایی بر سر سوپرمن آمده؟

این فیلم که پنجمین فیلم در سری فیلم های دنیای سینمایی دی سی میباشد از همین حالا دنباله ای هم خواهد داشت، گرچه تاریخ اکرانش بخاطر جلو انداختن فیلم اختصاصی Batman عقب افتاده است. پس از این عنوان هم شاهد فیلم های اختصاصی شخصیت های فلش، آکوامن و سایبورگ هستیم. گرین لنترن کورپس، شزم، پیش درآمدی بر Suicide Squad و فیلمی مونث محور به نام Gotham City Sirens هم در ادامه اکران خواهند شد.

منبع: توییتر امبرتو گونزالس

درباره کیارش نعمت گرگانی

I won't bow to sth that I've never seen Can't believe in sth that doesn't believe in me I'm not blood of your blood. I'm no son of your god I've no faith in your fate but I'll still find SALVATION

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

hero-768x431

حمایت مالی از سایت

نگه داری هر سایتی نیازمند هزینه کردن به صورت مدامه و از اونجایی که خدمات ...