batman-rebirth-arkham-asylum

احتمال وجود سکانس هایی از تیمارستان آرکام در Justice League

batman-rebirth-arkham-asylum

با وجود اختلاف نظر بسیار بر سر عناوین اخیر دنیای سینمایی دی سی (Suicide Squad و Batman V Superman: Dawn of Justice)، دی سی و وارنر بروز همچنان سری فیلم های خود را منتشر خواهند کرد؛ Wonder Woman که چیزی به اکرانش باقی نمانده و پس از آن در انتهای سال میلادی هم شاهد اکران Justice League خواهیم بود.

بااینکه نیمچه اطلاعاتی از فیلم به بیرون درز کرده و اخیرا هم گمانه زنی ها درمود انتشار دومین تریلرش در بهار جاری بالا گرفته اما هنوز کسی حول تایید اخبار مربوط به حضور جسی آیزنبرگ و ایفای نقش وی به عنوان لکس لوثر در Justice League چیزی نگفته است. اخبار حاکی از حضور وی بوده و حالا هم شایعاتی مبنی بر تشاهد مکانی دور از انتظار در Justice League به گوش میرسد.

نسخه Ultimate فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice که امسال منتشر شد سکانس هایی داشت که در نسخه سینمایی فیلم قرار نداشتند. در یکی از سکانس ها دیدیم که بتمن پس از دستگیری لکس لوثر به او گفت که وی را به گاتهام فرستاده تا در تیمارستان آرکام تحت نظر قرار گیرد. از همین روی هم اگر قرار است لوثر را در Justice League ببینیم احتمالا در آرکام زندانی خواهد بود. مدارکی قابل توجه هم در این مورد وجود دارد (که وبسایت Batman-News اول از همه متوجهشان شد) چرا که در اطلاعات و جداول مربوط به Justice League در IMDb برخی از بازیگران را شاهد هستیم که نقش هایی همچون “نگهبان آرکام” و “نگهبان لکس لوثر” به پروفایل هایشان افزوده شده.

jesse-eisenberg-best-lex-luthor-ranked

اگر قرار باشد اعضای عدالتخواهان – بتمن، واندر وومن، فلش، سایبورگ و سوپرمنی که تازه به زندگی بازگشته – لکس لوثر را ملاقات کنند، احتمال اینکه بخواهند درمورد چگونه شکست دادن استپنولف فضایی از وی راهنمایی بگیرند کم نیست. در BVS دیدیم که لوثر چگونه توانست موجودی فضایی به نام دومزدی را خلق کند و پس از کشته شدن سوپرمن به دستش، گفت که زمین هم اکنون درمقابل حملات موجودات فضایی آسیب پذیر است. لوثر بااینکه هنوز زندانی است اما میتواند مهره مهمی در آینده فیلم های دنیای سینمایی دی سی باشد.

به نمایش درآوردن دوباره دنیای تاریک تیمارستان آرکام پس از آنچه که در Suicide Squad دیدیم میتواند حرکت خیلی خوبی باشد. البته شایان ذکر است نسخه ای که آیزنبرگ از لوثر ایفای نقش کرده، شخصیتی است که هر طرفدار میتواند عاشقش شده و یا از وی متنفر باشد، به همین خاطر هم قرار دادنش بعنوان مهره ای اصلی در روایت Justice League میتواند ریسکی باشد. دست اندرکاران Justice League اگر میخواهند دوباره ما را به این مکان ببرند باید حتما المان های جالب توجهی در چنته داشته باشند.

با تمام این حرف ها، ملاقات دوباره با آرکام میتواند حضور افتخاری بسیاری دیگر از شخصیت های دنیای سینمایی دی سی را هم به همراه داشته باشد. به عنوان مثال چقدر جالب خواهد بود اگر در سکانسی هارلی کویین را با بازی مارگو رابی ببینیم که دارد به بتمن و همراهانش طعنه و کنایه میزند.

منبع: Batman-News