maxresdefault

10 کاراکتر DC که میخواهیم در سریال Legend of Tomorrow ببینیم

از آنجایی که جامعه ی عدالت آمریکا به سریال Legends of Tomorrow اضافه شده است منطقی است که تعداد بازیگران – و همچنین تعداد قهرمانان – در فصل جدید این سریال افزایش یابد.
ما تا به اینجای کار دیدیم که استارگرل و دکتر میدنایت به تیم بازیگران اضافه شده اند… ولی دیگر چه قهرمانانی ممکن است معرفی شوند؟ و چه قهرمانانی را ما میخواهیم که ببینیم؟
خب, با ما و ایده های ما همراه باشید!

http://s6.picofile.com/file/8265758442/S_300x300.jpg
1- Spectre

وقتی که ما مت رایان را در نقش جان کنستانتین دیدیم, چرا نباید Emmet J. Scanlan را در نقش جیم کاریگن یعنی Spectre ببینیم؟

این بازیگر که اکثر طرفداران کمیک بوک او را با فیلم Guardians of the Galaxy می شناسند با حضور کوتاهش در سریال کنستانتین یک نقش بسیار خوب از Spectre را تحویل ما داد و از این رو احتمال حضورش در افسانه های فردا نیز هست.
همچنین اسپکتر در طول تاریخ DC ارتباطات زیادی با جامعه ی عدالت خواهان آمریکا داشته است.
از آنجایی که دیمین دارک (Damien Darhk), یکی از قدرتمند ترین دارندگان جادوی سیاه, به فصل جدید ربط دارد چه کسی از قدرتمندترین کاراکتر سوپرنچرال DC یعنی اسپکتر برای مبارزه با او بهتر است؟ کسی که معمولا به شکل الهه ی غضب تجسم میشود و همچنین میتواند با مهارت تمام انرژی مرگ را کنترل د.

http://s6.picofile.com/file/8265758500/2_300x169.jpg
2- Wesley Dodds
حتی اگر نتوانیم سندمن عصر طلایی را به عنوان یک نقش مهم در تلویزیون ببینیم, همین که یک مرگ مهم که “همه ی ماجراها را شروع کنه” داشته باشد کافیست. درست مثل کمیک Kingdom Come یا شروع کمیک JSA توسط جف جانز و دیوید گویر.
این حرکت با کمیک ها هم همخوانی دارد و اینگونه میتوان به تاریخچه ی جامعه ی عدالت خواهان هم پرداخت.
(در هر صورت, این کار خیلی هم به نقش کوتاه سندمن در Smallville بی شباهت نیست.)

http://s7.picofile.com/file/8265758542/7_300x151.jpg
3- Jack Knight

ببینید, اگر دست ما بود به نظرم استارمنی که جیمز رابینسون خلق کرد به تنهایی میتوانست یکی از سریال های شبکه ی HBO باشد.
قضیه این نیست که الان اوضاع چگونه است ولی یک عالمه کاراکتر مرتبط به استارمن در The Flash و حتی بیشتر از آن در کمیک های The Flash: Season Zero وجود داشته اند که در فصل اول به نمایش درآمدند.
با وجود استارگرل در سریال, جک احتمالا استارمن نخواهد بود ولی حتی اگر او یک فرد بازنشسته از حرفه ی ابرقهرمانی اش باشد باز هم دیدن یک دوست قدیمی مثل جک نایت می تواند بسیار عالی و لذت بخش باشد.
http://s6.picofile.com/file/8265758584/6_300x174.jpg
4- The Ray
همانطور که میدانید این کاراکتر قرار است به زودی سریال اختصاصی خود را در شبکه ی CW داشته باشد بنابراین ورود او به فصل دوم Legends of Tomorrow تقریبا تضمین شده است.
آیا می توانیم جنگجویان آزادی (Freedom Fighters) را ببینیم, اگر چنین شود, احتمالا آنها ورژن “New Earth” جنگجویان آزادی خواهند بود یا اینکه شاید آنها از زمینی آمده باشند که در آن نازی ها پیروز جنگ جهانی دوم بوده اند؟
در هر صورت ما منتظر کراس اوری بین Legends و The Ray هستیم, مخصوصا وقتی که Vixen قرار است نقش مهمی را در سریال داشته باشد.
http://s6.picofile.com/file/8265758618/10_300x193.jpg
5- Firehawk
صحنه هایی از سریال که شامل حضور Firestorm می شد مارا متعجب میکرد که چرا هیچکس تا به الان به حضور Firehawk در سریال فکر نکرده است؟
البته شاید به وجود این کاراکتر خیلی هم نیازی نباشد. Firehawk نخستین بار در کمیک The Fury of Firestorm دیده شد. هویت واقعی اش لورین ریلی (Lorraine Reilly) است. او توسط عده ای ربوده می شود و همان آزمایشاتی را پذیرا می شود که روی Firestorm انجام شده بود.
از آنجایی که از او به عنوان فایراستورم هم یاد می شود ممکن است پس از حضورش در سریال, بعدها در شکل فایراستورم نماینده ی JSA شود.
http://s7.picofile.com/file/8265758650/8_300x189.jpg
6- Liri Lee
لیری لی در نقش Linear Woman که در کمیک ها با ریپ هانتر, متیو رایدر و ویورادر در تیم Linear Men حضور دارد میتواند یکی از بهترین گزینه ها برای اضافه شدن به فصل دوم سریال و رویارویی تن به تن با ریپ باشد.
در کمیک ها این تیم چهار نفره (لیری لی, متیو رایدر, ریپ هانتر و ویورایدر) وظیفه ی نگهبانی از زمان را دارند و اجازه نمیدهند که کسی زمان را بشکند. تا اینکه ریپ هانتر با بقیه ی تیم مشکل پیدا میکند و بعد از اینکه ظاهرا آنها را در Vanishing Point زندانی میکند با همکاری بوستر گلد یک گروه جدید از تایم مستر هارا تشکیل میدهد.
بعد از اینکه اعضای Linear Men خود را آزاد میکنند از دست ریپ آزرده خاطر می شوند و…
خب بهتر است برای دانستن ادامه ی داستان به کمیک Time Masters: Vanishing Point رجوع کنید. لازم به ذکر است که تصویر بالا هم برگرفته از همین کمیک است.
http://s7.picofile.com/file/8265759584/4_300x158.jpg
7- Power Girl
چه چیزی از این بهتر که یک ورژن سوپرگرل از زمین-3 داشته باشیم؟ سوپرگرلی که از او به عنوان پاورگرل یاد می شود.
شاید اگر ملیسا بنویست (بازیگر نقش سوپرگرل دنیای سریالی DC) در برنامه ریزی هایش دچار مشکل شود, پاورگرل می تواند مفید واقع شود.
http://s7.picofile.com/file/8265759650/9_300x150.jpg
8- Monarch
یکی از خطرناک ترین آدم بدهای تاریخ DC که میتواند در زمان سفر کند و ویلینی که پشت قضایای داستان Armageddon 2001 و بخشی از داستان Zero Hour: A Crisis in Time بود.
در واقع ما اول فکر میکردیم که Monarch حتی پتانسیل بودن ویلین اصلی داستان را هم دارد.
البته وجود پیشینه ی پیچیده برای این کاراکتر و همچنین این واقعیت که Monarch قبلا کاراکتر پرپتانسیلی مانند Hank Hall بود و بعد در داستان آرماگدون 2001 به Monarch بدل شد کار را برای عوامل سازنده ی فیلم سخت میکند.
همچنین طرفداران هنوز از دست هویت واقعی Zoom در فصل دوم فلش عصبانی هستند و از این رو CW نمیتواند با پیچیده تر
کردن داستان سریال, ریسک کند.
http://s6.picofile.com/file/8265759750/3_300x165.jpg
9- Iron Munro
با توجه به داستان اسپین آف Justice Society Infinity نوشته شده توسط جری اوردوی, این کاراکتر پسر هوگو دنر است. وی در ابتدا قرار بود جای سوپرمن را بگیرد.
او همچنین بترتیب پدربزرگ آل پرت و کیت اسپنسر یعنی اتم اسمشر و من هانتر است.
دیگر بیش از این چه میخواهید؟ او برای سال ها جانشین سوپرمن بود, پس یعنی قدرت های فوق العاده ای دارد و از آن دسته از کاراکترهاست که جان می دهد برای اقتباس.
http://s6.picofile.com/file/8265759800/5_300x151.jpg
10- Hourman
کاراکتر Hourman تا کنون میزبان سه نفر به نام های متیو, ریک و رکس تایلر بوده است. رکس تایلر در قسمت آخر Legends of Tomorrow معرفی شد و به تیم قهرمانان هشدار داد.
این کاراکتر در ماجراهایش در قرن 853 یک ربات پیشرفته بود که متاسفانه در کمیک هایش به شکل یک ربات بی روح به تصویر کشیده می شد ولی با این حال پر بود از ساپورتینگ کاراکترهای جذاب که به Android Hourman کمک میکردند تا به شکل های عجیب و غریب بر ویلین های داستان غالب شود.
شاید حضور Hourman با کاراکترهای فرعی اش در کنار تیمی از ابرقهرمانان سریال Legends of Tomorrow نتواند جادوی کمیک بوک را به ما بفهماند ولی حداقل ما بدجور برای دیدن Hourman در فصل جدید اشتیاق داریم.